طراحی سیستم آبرسانی

همانطور که طراحی ساختاری یک ساختمان پیچیده است، سیستم لوله کشی نیز متفاوت نیست. مهندسان گروه نوین طرح در طراحی سیستم آبرسانی ساختمان در بخش های سیستم اطفاء حریق، لوله کشی آب ساختمان، لوله کشی فاضلاب، طراحی سیستم جمع آوری آب باران و غیره، متخصص و آماده ارائه خدمات به کارفرمایان بوده اند.
گروه مهندسین نوین طرح از روش طراحی نوین بر محور BIM ، جهت طراحی سیستم آبرسانی ساختمان استفاده میکند. این ویژگی سبب می شود که ما برای ارائه خدمات به کارفرمایان انعطاف پذیر باشیم و به تمامی کاربری های ساختمان از قبیل ساختمان های مسکونی، ساختمان های تجاری و صنعتی آماده باشیم.

مهارت های نوین طرح در طراحی تاسیسات آبرسانی

گروه مهندسین نوین طرح  از کارشناسان خود که در زمینه طراحی سیستم های آبرسانی تخصص و دانش دارند بهره میگیرد. این امر سبب می شود که ما بتوانیم خود را برای ارائه خدمات به کارفرمایان با تعهد به استانداردهای موجود در این بخش، برای کاربری های متفاوت صنعتی و ساختمانی مهیا سازیم.

این امر به ما اجازه می دهد که طراحی تاسیسات آبرسانی ساختمان را با در نظر گرفتن طول عمر، کارایی و بازدهی به انجام برسانیم. تخصص و مهارت ما سبب شده که ما با طیف گسترده ای از پیمانکاران همکاری به عمل آوریم و با قیمت مناسب پروژه ها را با بهترین کیفیت و در زمان تعیین شده تحویل دهیم.

خدمات طراحی سیستم آبرسانی ساختمان

 1. طراحی لوله کشی انتقال آب ورودی به پمپ ها در موتورخانه
 2. طراحی سیستم جمع آوری و تخلیه آب باران
 3. مسیریابی، سایزینگ و لوله کشی آب داخل ساختمان
 4. طراحی یونیت های فیلتراسیون تصفیه آب
 5. مسیریابی، سایزینگ و لوله کشی آب خارج ساختمان
 6. طراحی سپتیک تانک های آب فاضلاب
 1. مسیریابی و طراحی لوله کشی تهویه و سیفون
 2. طراحی آب ورودی و درین آشپزخانه
 3. مسیریابی، سایزینگ و لوله کشی درین Drain
 4. انتخاب جنس لوله ها و نوع شیرها
 5. سایزینگ و لوله کشی درین کانال ها
 6. طراحی سیستم آب گرم مصرفی
“گروه مهندسین نوین طرح با توجه به شرایط پروژه تمامی نیازهای کارفرمایان در زمینه تاسیسات مکانیکی ،تهویه مطبوع و تاسیسات برق را شناسایی کرده و برآورده می کنیم.”