تهیه نقشه ایزومتریک نیروگاه CHP گازی الیاسام  عنوان پروژه نیروگاهی 6 مگاواتی در جاده مخصوص تهران کرج می باشد. این پروژه شامل سه ژنراتور گازی با ظرفیت 2 مگاوات می باشد که یکی از این ژنراتور ها با سیستم CHP اجرا شده و گرمایش ساختمان مجتمع الیاسام را تامین می کند.

برند موتور استفاده شده در این پروژه JENBACHER 612 بوده و ژنراتور تهیه شده در این نیروگاه  AVK بوده است.تجهیزات مربوط به این نیروگاه  به همراه نقشه های P&ID وضع موجود در محل نصب قبلی از کشور استرالیا وارد شده است . گروه مهندسین نوین طرح قبل از تهیه نقشه ایزومتریک لوله کشی و کانال کشی نیروگاه ،  با بررسی نقشه ها و آنالیز محل نصب جدید نقشه های P&ID را به روزرسانی کرده و در نرم افزار REVIT MEP این پروژه را به صورت سه بعدی مدلسازی کرده است.

مجموعه خدمات گروه مهندسین نوین طرح در این پروژه به شرح زیر می باشد :

  • تهیه نقشه های P&ID متناسب با وضعیت نصب پروژه و طراحی سیستم های پشتیبان کننده ژنراتور ها
  • مدلسازی سه بعدی تاسیسات مکانیک مورد نیاز ژنراتور گازی اعم از مدار خنک کاری ، تامین هوای تازه ، اگزاست ، chp ، گازرسانی ، آب رسانی ، تزریق مواد شیمیایی و روانکاری
  • تهیه نقشه ایزومتریک از لوله کشی ها و کانال کشی های موتورخانه
  • ارائه لیست متریال مورد نیاز جهت اجرا شامل لوله کشی ها ، کانال کشی ها ابزار کنترلی و اینسترومنت ، پمپ ها و ….

گروه مهندسین نوین طرح آماده ارائه خدمات تخصصی در زمینه مشاوره در اجرای تاسیسات ساختمان ، مدلسازی اطلاعات ساختمان و پیاده سازی BIM در پروژه ها می باشد. جهت اطلاع از خدمات قابل ارائه گروه مهندسین نوین طرح در این حوزه لطفا از صفحه معرفی خدمات مدلسازی اطلاعات ساختمان بازدید بفرمایید.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *